Nasa Çalışanınından Dünya Dışı Varlıklar Hakkında İlginç Teori

Cevapla
erkanca
Mesajlar: 486
Kayıt: Cmt Ara 29, 2018 9:00 pm

Nasa Çalışanınından Dünya Dışı Varlıklar Hakkında İlginç Teori

Mesaj gönderen erkanca » Sal Oca 08, 2019 2:22 pm

20.yy Başlarından beri insanlık Dünya dışı bir yaşam bulmak adına uzayda gözlemler yapmakta ve bu gözlemler üzerinden bir takım çalışmalar yapmaktalar. Fakat şimdiye kadar herhangi bir dünya dışı canlının kesin bir izine rastlanmadı.

İşte bu konu hakkında NASA çalışanı Alan Stern, neden hala Dünya dışı canlı ve ya canlılarla iletişime geçemediğimiz hakkında yeni bir teoriden bahsetti. American Astronomical Society (Amerikan Astronomi Topluluğu) ‘nun düzenlediği bir oturumda konuşan Alan Stern, insanoğlunun dünya dışı varlıklarla iletişime geçmemesinin sebebini şöyle açıkladı; ”Dünya dışı varlıklar dünyadakinin aksine su altında evrimleșip gelişmiş olabilir ve başka gezegenlerdeki medeniyetler birer su altı medeniyeti olabilirler.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Stren, “Uzayda gezegenimize benzeyen 40 milyar gezegen olduğunu fakat bu gezegenlerin içerisindeki canlı yaşamının nasıl bir evrim sürecinde geliştiğini ve oluştuğunu bilmiyoruz. Bu süreçler tahminlerimizin de ötesinde çok farklı olabilir.” șeklinde konuştu.

Tüm bunlara açıklamaları yapan Stern, son olarak, “Tüm bu ihtimallerden arasında en kötü senaryo tüm evrendeki en gelişmiş medeniyet biziz ve dünya dışı canlı arayan ilk ve tek uygarlık biziz.” dedi.

Uzay ve dünya dışı yaşam hakkında ilginç iddialarda bulunan NASA çalışanı Alan Stern bir çok yeni tartışmayı da yeniden başlatmış oldu. Kimi insanlara göre dünya dışı varlıklar yok kimilerine göre ise dünya dışı varlıklar bizi halihazırda ziyaret ediyor. Her halükarda yorum sizin.

Cevapla